Nowa odsłona witryny

Utworzono: piątek, 21, wrzesień 2012 08:00

budowaWitamy na nowej odsłonie strony internetowej Inform-Tech. Po niespełna pięciu latach funkcjonowania poprzedniej witryny, przyszła pora na odświeżenie jej wyglądu. Okres wakacji upłynął nam pod znakiem intensywnych prac nad budową naszej strony zupełnie od podstaw. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze miejsce w sieci było przyjazne dla wszystkich odwiedzających.

„Celem jaki nam uświęcał podczas projektowania strony było połączenie nowoczesnego i funkcjonalnego designu z maksymalną użytecznością dla czytelników – obecnych jak i przyszłych klientów naszej firmy. Udało nam się połączyć wizerunkową stronę z ergonomiczną kafelkową nawigacją, modułową prezentacją treści i szybkim dostępem do wszystkich części witryny.”mówi Maciej Pawełek, kierownik projektu.

Większość treści zamieszczonych na stronie to artykuły merytoryczne, wydarzenia związane z naszą firmą oraz aktualności dotyczące naszych produktów. Nowa wersja naszej witryny internetowej jest kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju firmy Inform-Tech. Z biegiem czasu będą uruchamiane wszystkie funkcjonalności, które dla was przygotowaliśmy. O szczegółach już wkrótce na łamach naszej strony.

Zapraszamy do odwiedzin