Wprowadzenie
Prolab-3 - System LIMS do wspomagania pracy laboratoriów


Unikalne w tej klasie oprogramowania oraz przedziale cenowym rozwiązania tworzone na bazie rodziny produktów Prolab-3 bazują na implementacji modeli procesów biznesowych Organizacji. Łączą one w sobie zalety systemów tworzonych „pod klucz”, profilowanych ściśle pod konkretne potrzeby i zastosowania, z zaletami gotowych programów dostępnych na rynku.

Umiejętność dostosowania rozwiązania do specyficznych potrzeb klienta sprawiło, że z naszych usług skorzystało już ponad sześćdziesiąt laboratoriów Organizacji różnych branż w tym laboratoria przemysłu metalowego, wydobywczego, ciężkiej syntezy chemicznej a także laboratoria medyczne, spożywcze, ochrony środowiska, wodno-ściekowe, drewna i gospodarki leśnej. Opinie niektórych naszych klientów znajdą Państwo w dziale referencje.

Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością w zakresie: „Tworzenie i wdrażanie systemów informatycznych” potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2008. W ramach tego systemu prowadzona jest wewnętrzna walidacja Prolab-3.