fbpx
15 czerwca 2023

Frontend Developer REACT

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, specjalizującą się w tworzeniu aplikacji dla laboratoriów. Obecnie poszukujemy doświadczonego Frontend Developer, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam dostarczyć innowacyjne rozwiązania w nowoczesnych technologiach. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i pasjonuje Cię praca nad aplikacjami webowymi, zapraszamy do aplikowania!

Zadania:

  • Będziesz uczestniczyć w pracy zespołu odpowiedzialnego za rozwój aplikacji WEB.
  • Tworzenie prototypów w każdej warstwie projektu, dbając o wysoką jakość rozwiązań.
  • Stosowanie najlepszych praktyk w celu zapewnienia optymalnej funkcjonalności i wydajności aplikacji.
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i wprowadzanie ich w nowoczesnych technologiach.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Frontend Developer.
  • Doskonała znajomość HTML5, CSS (w tym SASS) oraz doświadczenie w ich praktycznym zastosowaniu.
  • Silne umiejętności programistyczne i doświadczenie w pracy z React.
  • Znajomość technologii AJAX i formatu JSON.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i korzystaniu z REST API.
  • Umiejętność pisania wydajnego kodu i rozwiązywania problemów związanych z wydajnością.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole, gdzie Twoje pomysły i innowacyjność są doceniane.
  • Szanse rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach o zasięgu międzynarodowym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii potrzebnych do skutecznego wykonywania swoich zadań.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wziąć udział w tworzeniu rozwiązań wspomagających pracę laboratoriów, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z portfolio projektów na adres email: dh@inform-tech.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać: „Aplikacja na stanowisko Frontend Developer”

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (w tym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych – RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz że zostałem poinformowany o prawach przysługujących mi w związku z przetwarzaniem moich danych osobowych.”