fbpx
15 czerwca 2023

Fullstack Developer

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, specjalizującą się w tworzeniu aplikacji dla laboratoriów. Obecnie poszukujemy doświadczonego Fullstack Developer, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam dostarczyć innowacyjne rozwiązania w nowoczesnych technologiach. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i pasjonuje Cię praca nad aplikacjami webowymi, zapraszamy do aplikowania!

Zadania:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za stworzenie aplikacji wspomagającej działalność przedsiębiorstw prowadzących badania środowiska pracy oraz środowiska ogólnego, zapewniając wsparcie i udział we wszystkich fazach projektu.
  • Tworzenie kodu prototypów w każdej warstwie projektu, zarówno od strony frontendu, jak i backendu.
  • Zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań poprzez stosowanie najlepszych praktyk i standardów programistycznych.
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w nowoczesnych technologiach i ich implementowanie, aby stale podnosić jakość naszych produktów.
  • Współudział w całokształcie procesów przygotowywania oprogramowania, włączając w to organizację komunikacji z bazami danych.
  • Optymalizacja programów, wprowadzanie poprawek i naprawianie ewentualnych błędów.
  • Bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów i zapewnienie funkcjonalności wdrażanych rozwiązań.
  • Sprawowanie opieki nad bazami danych oraz dbałość o bezpieczeństwo tworzonego kodu.
  • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz niezbędnych raportów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Fullstack Developer, z udokumentowanymi osiągnięciami.
  • Dobra znajomość HTML5, CSS (SASS) i umiejętność tworzenia responsywnych interfejsów.
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z biblioteką React, w tym tworzenie komponentów i zarządzanie stanem aplikacji.
  • Doświadczenie w wykorzystaniu technologii AJAX i pracy z formatem JSON.
  • Znajomość budowy aplikacji webowych i wykorzystywania REST API.
  • Umiejętność tworzenia wydajnego kodu i rozwiązywania problemów wydajnościowych.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych, takich jak AWS, Google Cloud lub Microsoft Azure, będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość MSSQL, .NET C# oraz .NET Core.
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji bazodanowych i wykorzystywaniu REST API.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole, gdzie Twoje pomysły i innowacyjność są doceniane.
  • Szanse rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach o zasięgu międzynarodowym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii potrzebnych do skutecznego wykonywania swoich zadań.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wziąć udział w tworzeniu rozwiązań wspomagających pracę laboratoriów, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z portfolio projektów na adres email: dh@inform-tech.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać: „Aplikacja na stanowisko Fullstack Developer”

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (w tym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych – RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz że zostałem poinformowany o prawach przysługujących mi w związku z przetwarzaniem moich danych osobowych.”